Мовна конференція «Матінка весна – усім красна»

25 Квітня 2019

25 квітня 2019 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулася мовна конференція «Матінка весна – усім красна». Це справжнє свято усної української мови має на меті продемонструвати рівень сформованості навичок слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення учнів з вадами слуху, якість їх вимови та уміння спілкуватися не тільки жестовою, а і усною мовою.

Ведучими свята стали учні старших класів. Саме вони гідно і зрозуміло для чуючих анонсували кожний наступний номер і підтримували зацікавленість глядачів у залі. Майже кожний клас був представлений у концерті. Запам’яталися такі виступи: казка «Лисиця і заєць» (2,3 кл.), парад казкових героїв (1-Б кл.), жестова пісня «Дівчинка-Весна» (5 кл.), повчальна і гумористична сценка «Справжня дружба» (4 кл.), А капела-пісня «Соловейко» у виконанні малюків 1-х кл. Прикрасою заходу стали «Весняний танок» від наймолодших вихованців, жестова пісня «Прийшла весна» (12 кл.), веселий танцювальний battle між дівчатами з 3-го кл. і, звичайно, поява Її Величності Весни, яка протягом всього свята тестувала дітей на знання притаманних їй особливих весняних прикмет.