21 Лютого 2014

21 лютого  у навчально-виховному комплексі урочисто відзначили Міжнародний день рідної мови. У кабінеті української мови та літератури вихованці зібрались на незвичайний урок, який розпочався повідомленнями учнів про історію започаткування цього дня.

Учитель Север’янова О.А. акцентувала увагу на тому, що мова кожного народу – ознака культурної приналежності людини. Проведена  на уроці вікторина дала можливість поширити кругозір учнів з особливими потребами про багатство мов світу, про мови, які знаходяться на межі зникнення.

Протягом уроку діти читали вірші українських авторів про красу і багатство української мови, її неповторність та милозвучність.

Підсумком заняття стала гра, у ході якої учні об’єдналися у групи, створили емблеми  та на папері намагалися передати свої асоціації з рідною українською мовою, зі своєю Батьківщиною. На малюнках з’явилося те, що найдорожче та найближче дітям – пшеничні поля, блакитне небо, червона калина, безмежні простори.

Діти виявили знання та розуміння народної мудрості – вони доповнювали прислів’я, складали їх за поданими малюнками.

Вітаємо з Днем рідної мови!

Нехай українське слово буде для всіх нас оберегом!