Міжнародний День Миру.

21 Вересня 2024

Мир. Найбажаніше для всіх українців слово. Всі люди в світі бажають миру, бо війна це біль, страх, сльози. 21 вересня відзначають міжнародний День Миру. В Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа 5” ХОР, був проведений виховний захід, присвячений цій події. Завтра в багатьох країнах світу люди вийдуть на Марш Миру. Задзвенить Дзвін Миру. Дзвін Миру та голуб з гілкою оливи – це ті символи, які зрозумілі всій планеті.

Метою заходу було ознайомлення учнів з основними аспектами Міжнародного дня миру, сприяти вихованню у дітей почуття національної гордості, патріотизму, любові до рідного краю , сприяти формуванню позитивної життєвої позиції, спонукати учнів до активної участі у житті суспільства.