Міжнародний день “ДЯКУЮ!”

12 Січня 2024

12 січня 2024 року вихователями КЗ “ХСШ № 5” ХОР проведено захід із здобувачами освіти початкової школи, присвячений Міжнародному дню “ДЯКУЮ”. Вихователі підготували яскраву презентацію, присвячену вдячності найріднішим, родині та тим, без кого наше сьогодення неможливе – Захисникам України, що боронять кожного з нас своїм життям. Також вихователями було проведено майстер-клас, на якому учні виготовили серця подяки нашим Захисникам в національних кольорах України, де небо обіймає золотисті поля нашої Батьківщини. Під час заходу панувала тепла атмосфера вдячності, яка об’єднувала учасників події. Усі присутні відчували невимовну глибину подяки, що лунала в кожному слові та дотику, створюючи особливий момент об’єднання й вдячності.