Міжнародний ресурс з вивчення ASL/УЖМ

Учень 9 класу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради взяв участь у першому інклюзивному онлайн-таборі з вивчення американської жестової мови, який організовано Київським фаховим коледжем прикладних наук та Коледжем Санта Фе (Флорида, США) у рамках реалізації гранту «Міжнародний ресурс з вивчення ASL/УЖМ».

Проєкт створений з метою просування культурного обміну та освітніх можливостей для осіб з порушеннями слуху на міжнародному рівні та реалізувався через вивчення американської та української жестових мов засобами відео курсів, створених в колаборації з провідними американськими фахівцями. Базовий курс обсягом 16 годин створений на основі програм з вивчення української мови, які були розроблені колективом авторів Академії педагогічних наук, Інституту соціальної педагогіки, Лабораторії жестової мови, Українського товариства глухих.

Учень 9-го класу успішно закінчив базовий курс с 15.03.2021 по 22.03.2021 року, виконав тест із результатом 10 з 10-ти та отримав сертифікат.

Опубліковано 24 Бер 2021 в 17:31. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.