МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС ПРОГРАМИ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА»

16 Березня 2021

Вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради взяли участь у Міжнародному молодіжному конкурсу програми «Великі українці світу. Леся УКРАЇНКА», Молодіжної мистецької конкурсної платформи WYACP «HARMONY», створеної Міжнародною громадською організацією «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD), представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charity Foundation «International Education School» та отримали перемогу і високі нагороди. Дякуємо педагогам закладу, які вкладають душу, надають якісні знання, формують навички та розвивають творчі здібності нечуючих вихованців. Вдячні організаторам за підтримку, віру й розвиток і популяризацію культури нечуючої молоді!