Міжнародний день інваліда

На виконання плану роботи школи на 2016/2017 навчальний рік з 28 листопада по 2 грудня 2016 року було проведено  заходи до Міжнародного дня інвалідів, організовано відкриті спортивні та позакласні заходи.

Справжнім випробуванням на міцність, силу та пружність м’язів, швидкість та окомір стали «Веселі старти», проведені 28.11.2016 вихователями Акіншиним А. В. і Солдатенком В. Н. для учнів 5-12 класів.

Цікавими за змістом і нетрадиційними за структурою були розвиваючі ігри та конкурси «Склади слово», «Катрусин гардероб», «Математичний лабіринт», «12 місяців», «Ці забавні тварини» та ін. для вихованців початкової школи, що сприяло підвищенню грамотності, поширенню знань про Україну, український народ, його традиції та звичаї, розвитку умінь, навичок зв’язного мовлення  учнів. Ці заходи були проведені 30.11.2016 вихователями Шахун Г. Д., Клименко Н. В., Жуган Т. М.

01.12.2016 у спортивному залі НВК між юнаками та дівчатами  5-12 класів відбувся турнір з настільного тенісу. Першою ракеткою змагань серед дівчат стала учениця 8-го класу Чорна Кетіно, другою ракеткою стала учениця 7-го класу Гльоза Анастасія. Серед юнаків перемогу здобули учні 11-го класу Попадюк Олексій – перша ракетка, друга ракетка – Лозинський Геннадій.

Вітаємо та бажаємо їм нових перемог!

Опубліковано 02 Гру 2016 в 12:33. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.