Міжнародний день громадян похилого віку

1 Жовтня 2015

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Учнівський та педагогічний колективи нашого навчального закладу теж не обійшли увагою це свято. 1 жовтня було проведено кілька цікавих заходів. Наприклад, для молодших школярів організовано вечір «Запроси у гості бабусю», де діти проводили майстер-клас з писанкарства, бісероплетіння, вишивки для запрошених бабусь, а ті, в свою чергу, ділилися своїми спогадами. Дошкільнята дуже вправно змагалися у конкурсі на краще колективне зображення бабусі чи дідуся.

Старших дітей та їх батьків, випускників минулих років, вразила екскурсія до шкільного музею, де з багатьох архівних фотографій на прийдешнє покоління учнів дивляться ще молодими очима знайомі педагоги, які давно вже знаходяться на заслуженому відпочинку. У музеї, також було вшановано пам’ять вчителів, що пішли від нас назавжди…

Ці заходи дали можливість ще раз нагадати всім нам про людський обов’язок бути турботливими, милосердними до найповажнішої частини суспільства та замислитися щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.