«Містер Університет 2016» від шефів з НУЦЗУ

12 лютого 2016 року учні старших класів відвідали Національний університет цивільного захисту України, де до Дня закоханих проводився щорічний конкурс «Містер Університет 2016». Наша школа завжди з нетерпінням чекає на ці запросини від улюблених шефів, бо кожне свято в стінах НУЦЗУ – справжнє високоякісне шоу!

За право називатися найелегантнішим, найерудованішим, найпривабливішим змагались десять представників сильної статі навчального закладу.  Титул «Містер Університет 2016» отримав Руслан Лисаков, курсант 3-го курсу соціально-психологічного факультету. Окрім почесних титулів усі учасники конкурсу отримали цінні подарунки.

Вихованцям нашого навчально-виховного комплексу, серед яких також є (чи будуть) Містери та Міс, дуже сподобався цей традиційний візит до Національного університету цивільного захисту України. З позитивними емоціями та новими творчими планами діти повернулися до школи і стали готуватися до свого свята до Дня закоханих.

Щиро дякуємо шефам і чекаємо на нові зустрічі!

Опубліковано 12 Лют 2016 в 17:10. Рубрика: Новини.