Міс школа-2021

11 Березня 2021

11.03.2021 у Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбулося справжнє свято краси, весни та юності «Міс школа». У заході взяли участь дівчата середньої та старшої школи. Глядачі були у захваті яскравого дефіле, представленого учасницями, які вийшли на сцену у елегантних сукнях. Серед конкурсної програми були завдання, що розкривали в кожній конкурсантці найкращі якості. Красуні не тільки захопили зал своєю зовнішньою привабливістю, а й показали себе господинями, майбутніми матусями, справжніми майстринями, розповіли про свої особисті захоплення.

Журі важко було визначити переможницю, тому кожна дівчина отримала відповідний титул, але почесне звання «Міс школа-2021» здобула учениця 12-го класу. Пишаємося нашими красунями.