Міс НВК

2 Березня 2012

У перший день весни в навчально-виховному комплексі для дітей з вадами слуху для кращої половини людства, милих дівчат, було проведено конкурс  «Міс НВК– 2012».  Оцінити красу, уміння  6-ти учасниць запросили журі у складі директора закладу Середенко Надії Іванівни, чотирьох вихователів та двох хлопців старшої школи.

Урочисте свято відкрилося дефіле претенденток на звання «Міс НВК». Глядачі та журі оцінили пластику, вміння ходити на високих підборах, статуру, зачіски та макіяж дівчат. У другому конкурсі учасниці розкривали свої творчі здібності. Чуттєвий вальс у виконанні Рябошапки Юлії та Гирі Андрія, запальний східний танок від Чечери Ольги та Бойко Ганни, пристрасне танго Оберніхіної Анастасії, Онілова Максима та Тарасової Катерини, гумористична вистава від Булигіної Анастасії викликали шквал аплодисментів.

Журі та глядачі були у захваті від шедеврів кулінарії дівчат-учасниць. Солодкі десерти, які вони приготували, вразили не лише своїм смаком, а й оформленням.

Оригінальними зачісками здивували усіх присутніх наші красуні. За допомогою лише двох резинок та гребінця за 5 хвилин кожна дівчина створила справжній витвір перукарського мистецтва.

Між конкурсами глядачі отримали насолоду від жестових пісень, танців у виконанні учнів  з групи підтримки.

Свято весни, краси було ініційоване, підготовлене та проведене учнівським комітетом навчально-виховного комплексу на чолі з Батулою Ганною та Школьним Сергієм.

Кожна з учасниць отримала подарунок, пам’ятну стрічку та почесне звання: «Міс чарівність» – Тарасова Катерина, «Міс елегантність» – Рябошапка Юлія, «Міс скромність» – Булигіна Анастасія, «Міс оригінальність» – Оберніхіна Анастасія та «Міс ніжність» – Бойко Ганна.

Головний приз конкурсу та  корону переможниці отримала справжня красуня, яскрава особистість, відмінниця нашого навчального закладу – Чечера Ольга.

Вітаємо всіх дівчат-учасниць конкурсу!!!

Бажаємо всім успіхів, весняного настрою та вітаємо з наступаючим жіночим святом!