«Міс і Містер Харків УТОГ – 2015»

14 лютого в Харківському відділенні УТОГ відбувся конкурс «Міс і Містер Харків УТОГ – 2015». Участь у цьому заході взяли також учні 12 класу нашого навчально-виховного комплексу: Безпалий Едуард, Дідур Юлія та Осипенко Аліна.

Конкурс охоплював великий спектр характеристик учасників: ерудицію, кулінарні здібності, артистизм, творчі нахили і, звичайно ж, зовнішні дані. Всі учасники дуже старалися проявити себе на сцені. Тож програма заходу була насичена ефектними танцями, піснями, показами мод, жартами. На сцені панувало справжнє свято краси і таланту.

Дівчатка-учасниці від нашого закладу вибороли собі почесні звання «Міс Грація» та «Міс Натхнення», а Едуард став переможцем конкурсу серед хлопчиків, отримавши титул «Містер Харків УТОГ – 2015».

Вітаємо наших дорогих учнів з перемогами! Ви – наша гордість!

Опубліковано 16 Лют 2015 в 15:29. Рубрика: all, Новини.