«Миколай крокує до нас…»

18 Грудня 2015

З великим нетерпінням Україна чекає 19 грудня – день, коли до всіх дітлахів приходить Святий Миколай з величезним мішком подарунків! Напередодні свята хлопчики та дівчатка згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

До вихованців навчально-виховного комплексу Святий Миколай прийшов 18 грудня. Святкове дійство в його честь зібрало в актовій залі маленьких і дорослих шанувальників Миколая. До них приєднались почесні гості: бурхливими оплесками зустріли глядачі та учасники наших давніх і найулюбленіших друзів – кураторів із Служби безпеки України в Харківській області  та шефів з Національного університету цивільного захисту України. Вперше школа мала честь привітати директора кондитерської фабрики «Солодкий світ» із колегами та отця Григорія, священнослужителя греко-католицької церкви. Всі гості прийшли з подарунками, але солодощі та іграшки, що кількістю і яскравістю нагадували чарівну печеру Алі-Баби, полонили дитячі серця і заволоділи їхньою увагою протягом всієї святкової вистави.

Свято розпочалося виступом начальника Служби безпеки України в Харківській області генерал-майора Пивовара Олександра Вікторовича, який тепло привітав всіх присутніх із святом Св. Миколая та з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Зі своїми словами привітання виступили також начальник прес-служби національного університету ДСНС України Коленко Вікторія Вікторівна та інші почесні гості. Особливі емоції викликала промова отця Григорія. «Святий Миколай жив дуже давно, однак люди і сьогодні про нього пам’ятають, адже  цей святий жив любов’ю і добротою до ближніх. В кожній людині, особливо в найбільш потребуючих, він бачив самого Бога. Такі відвічні цінності як любов, доброта, милосердя та допомога потребуючим будуть завжди актуальними», – зазначив священик.

Школярі та педагоги дуже старанно готувалися до зустрічі зі Святим Миколаєм, тому кожна хвилина свята дарувала глядачам радість, естетичне задоволення та віру в чудеса. А сценка з 3-ма бешкетниками, які збрехали Миколаю та прикинулися слухняними дітьми, але були розкриті за допомогою відеодоказів із “Сучасної Книги Справ земних” стала повчальним прикладом для малечі – Святий Миколай добре орієнтується у сучасному комп’ютеризованому світі, все знає і все бачить… Свої святкові концертні номери представили вихованці дитячого садочка (пісня «Миколай Святий іде»), учні підготовчого («Танок зірок»), 2-го та 4-го класів (музично-хореографічна композиція «Небо, небо»); дівчата 2-го кл. показали жестову пісню «Нічка-чарівничка», учениці 9-го кл. виконали жестову пісню «Миколай спішить до нас». У танку «Чарівні мрії» колектив дитячого театру костюма «Аліса» продемонстрували нову дуже красиву колекцію модних українських сорочок-вишиванок. Протягом всього свята звучала чарівна музика, наповнюючи серця всіх присутніх передчуттям справжнього дива та казки, що несе з собою Святий Миколай.

Вистава закінчилася виступом циркової студії «Бенефіс» – такий чудовий подарунок наші школярі отримали від шефів із служби цивільного захисту України у Харківській області. І для дітей почалося найцікавіше – отримання подарунків і фотографування з Миколаєм!

Завтра прекрасне передноворічне свято – День Святого Миколая. Ми хочемо, щоб у вашому житті було більше солодких та позитивних моментів. Бажаємо вам бути здоровими і щасливими. І нехай в цей день Святий Миколай наповнить ваші серця особливою радістю, ніжністю та любов’ю.