Ми – діти України!

13 Червня 2017

13.06.2017  року у дошкільному підрозділі НВК відбулося свято, присвячене нашій рідній країні.

Україна – це блакитне небо, це широкі лани та безкрайні поля, це зелені ліси та чисте повітря, гарна природа та сині глибокі моря. Україна – це радісний сміх та щирі посмішки маленьких українців.

Свято розпочалося дружнім хороводом, після якого лунали пісні та вірші про Україну, танці. Всім присутнім дуже сподобався та зворушив фільм про Україну, де всі побачили невимовну красу рідної країни. Діти згадали про символи України, розповіли про їх значення.

Отже, нам пощастило народитися і жити у такій гарній країні – Україні! Ми дуже хочемо, щоб в рідній країні завжди був мир, бо наші діти заслуговують на щасливе життя!

Мирного блакитного неба вам всім, дорогі українці!