Ми – діти твої, Україно!

22 Червня 2016

22 червня  у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося свято, «Ми діти твої, Україно!». Свято зібрало багато гостей – батьків, педагогів. Діти продемонстрували свої таланти – танцювали, співали, розповідали вірші про рідну Україну. Всіх присутніх дуже зворушив документальний фільм про нашу Батьківщину, про її красу, її символи, її народ.

Наприкінці свята діти грали у гру «Рушничок». Є така прикмета: хто пройде хоч раз під рушничком, той буде все життя щасливим. Отже, ми побажаємо всім нашим дітям бути завжди щасливими, здоровими, слухняними та любити та й шанувати свою Україну, бо нам пощастило народитися й жити у найгарнішій, найріднішій країні! Давайте всі разом будемо любити свою рідну Батьківщину та спрямуємо свою любов на її зміцнення! Свято запам’ятається дітям веселими піснями, танцями, радісними емоціями та солодкими подарунками. Нехай Вам щастить!