Марія Шаталова – лауреат премії «Подолання-2016»

6 Грудня 2016

6 грудня 2016 року у готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv» прошла церемонія нагородження лауреатів премії «Подолання-2016».

Премія була заснована в 2013 році міською громадською організацією інвалідів «Креавіта», щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, підтримати їхню активну участь у соціальному житті міста. Вручається вона людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчій, спортивній або суспільній діяльності.

Однією з сьомох лауреатів премії «Подолання-2016» стала учениця 8-го класу КЗ «ХС НВК» ХОР Марія Шаталова! Вона стала обраною у номінації «Талановиті діти» і отримала пам’ятний диплом і грошову премію від представників соціально відповідального бізнесу, які прагнуть внести свій внесок в інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство й у розвиток їх успіхів у різних видах діяльності.

У концертній програмі церемонії нагородження також взяли участь наші вихованці – вже відомий всьому Харкову колектив театру костюма «Аліса» з номером «Королева краси». Окрім того, у рамках заходу у холі «Premier Palace Hotel Kharkiv» пройшла виставка  робіт людей з особливими потребами, у якій взяли участь і юні майстри з КЗ «ХС НВК» ХОР.

Від всього серця вітаємо Марію і бажаємо їй щастя і подальших успіхів!