Мамине свято

4 Березня 2016

04 березня в дошкільному підрозділі нашого закладу для дітей логопедичних груп відбулося свято Весни.

Діти різновікової логопедичної групи підготували своїм матусям подарунок-сюрприз: виграли в телешоу чарівний телевізор, який виконував святкові номери. Діти співали, танцювали, грали із задоволенням. Особливо сподобалася гра “Вміли ручки”, під час якої діти продемонстрували своє вміння робити різнокольорове намисто з незвичайних предметів. Дуже зворушливим був танок із мамами, під час якого кожна мати повинна була впізнати свою дитину.

Діти старшої логопедичної групи також підготували своїм матусям багато сюрпризних моментів. Вони розповідали вірші про Весну, відгадували загадки, танцювали, співали, грали на музичних інструментах. Незвичайним був танок “Маленьких помічників”, під час якого хлопці продемонстрували свої кулінарні вміння: варили смачну кашу для своїх мам, готували та прикрашали торти. Цікавою виявилася гра “Живі букви”, під час якої діти з букв викладали назви весняних місяців.

Наприкінці свята діти дарували мамам та бабусям святкові листівки, зроблені своїми руками.