Маленька Батьківщина

14 лютого 2019 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради у 1-му класі Нової української школи відбувся тематичний день «Маленька Батьківщина». Під час ранкового кола дітлахи розповідали про найближчих і найдорожчих людей своєї родини, а на заняттях «Я досліджую світ», «Навчання грамоти», «Предметно-практичне навчання» учні повторили, закріпили та вивчили нові слова. Протягом дня відбулась віртуальна екскурсія містом, здійснити яку допомогла яскрава презентація, створена педагогом. Під музичний супровід пісні О. Пономарьова «Заспіваймо тебе, Україно!» першокласники вивчили руханку «Роби добро». Слід зазначити, що разом з нечуючими школярами танок виконували вихованці логопедичної групи. А для танцю діти виготовили атрибути з ЛЕГО-конструктору (6 цеглинок).

Підсумком тематичного дня стала казка «Теремок», підготовлена наймолодшими учнями під керівництвом досвідчених педагогів.

Опубліковано 14 Лют 2019 в 16:29. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.