Майстерня талантів

30 Травня 2015

30 травня 2015 року діти з усієї Харківської області взяли участь у святі «Майстерня талантів», яке проходило в саду Шевченка. Не стали виключенням і вихованці нашого навчального закладу.

Свято урочисто відкрив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Керівник області привітав усіх дітей та їх батьків з наступаючим Днем захисту дітей і разом з прокурором Харківської області Юрієм Данильченком і начальником Управління СБУ в Харківській області Олександром Пивоваром вручив премії Гран-прі та солодкі подарунки переможцям Обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». Учні 4-го класу Харківського спеціального навчаьно-виховного комплексу Верхогляд Софія та Стадник Федір посіли І місце у цьому фестивалі та теж отримали нагороди на святі.

Для всіх бажаючих пройшли майстер-класи з вишивання, моделювання одягу для ляльок, плетіння браслетів, малювання, перукарського мистецтва, різьбі по дереву, боді-арту та ін. Наші вихованці з великим задоволенням відвідали майстерні, де виготовили сувеніри на згадку.

Бажаємо всім подальших успіхів та натхнення!