Майстер-класи від учнів Харківського технологічного ліцею № 9

22 Листопада 2018

22 листопада 2018 року на базі КЗ «ХС НВК» ХОР у рамках проекту «Добра справа» відбулися майстер-класи по катанню свічок і декупажу. Ініціатором і організатором проведення став дитячий колектив 2-А класу та адміністрація Харківського технологічного ліцею № 9.

На початку зустрічі для гостей було проведено міні-концерт, де вихованці НВК показали чуючим дітям нову для них форму співу – жестову пісню. Дітлахи, у свою чергу, продемонстрували прекрасне володіння дактильною мовою, яку вивчили за власним бажанням протягом декількох днів до зустрічі. Знайомство учнів загальноосвітньої школи з нечуючими дітьми продовжилося під час проведення майстер-класів.

Майстер-клас з катання свічок дозволив школярам зануритися в чарівну атмосферу створення свічок своїми руками, вдосталь пофантазувати, зробити свій яскравий і неповторний шедевр. Під час майстер-класу з декупажу діти отримали масу задоволення та оволоділи вміннями та навичками  модної у всьому світі техніки декорування предметів інтер’єру за допомогою паперової аплікації.

Захід  пройшов у творчій та дружній обстановці, що надихнуло організаторів на розробку нових цікавих тем для наступних зустрічей. Адже саме спільна творчість зближує і є запорукою міцної дружби між дітьми з особливими освітніми потребами і звичайними учнями!

Наприкінці гостин всі дітлахи  взяли участь у веселому танцювальному флешмобі. Таким чином, у кожного з учасників зустрічі, окрім чудового, зробленого власноруч подарунка до новорічного свята, залишився гарний настрій і бажання продовжити  таке корисне і приємне дружнє спілкування у подальшому!