Майстер-класи у НВК

28 Листопада 2018

28 листопада до нашого навчально-виховного комплексу завітали волонтери – представники різних професій, щоб провести цікаві майстер-класи для наших вихованців.

Участю у майстер-класах були охоплені всі учні, що навчаються в НВК: як маленькі, так і дорослі. Для наших вихованців була створена так звана «територія краси», де досвідчені перукарі, візажисти, майстри нігтьового сервісу ділилися з молоддю секретами своєї справи. Діти могли як самостійно пробувати свої сили у створенні краси, так і бути моделями (за бажанням).

В іншому, «смачному секторі», наших вихованців посвячували у таємниці виготовлення найсмачніших у світі вареників та пельменів, якими по закінченню приготування діти із задоволенням поласували.

Але і це ще не все. Цього дня у нашому закладі народжувалися справжні миловари. Фахівці у справі миловаріння передавали молоді свій досвід, щоб наші діти відтепер могли створювати запашне і корисне мило власноруч.

Дякуємо волонтерам за набутий досвід!