Майстер-клас

2 Грудня 2021

2 грудня 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбувся практичний виховний захід «Майстерня чудес», де учні молодших класів із захопленням «малювали» зимовий пейзаж за допомогою манки та клею.

У рамках майстер-класу учні зробили іграшки для малечі «Снігурі» та «Синиці». Завдяки технологічній знахідці – коктейльним соломинкам –пташки стали рухливими. Іграшка, зроблена своїми руками, – це надзвичайне задоволення для всіх!

Захід, проведений талановитими молодими спеціалістами – керівниками гуртків Оніловим Артемом Ігоровичем та Величенко Анною Геннадіївною, – викликав зацікавлення в малечі та сприяв виробленню вмінь створювати прекрасне та корисне власноруч.