Майстер-клас зі спортивного скелелазіння у Харківському Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського

15 травня 2019 року учні 6-10 кл. Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідали спортманеж Харківського Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського (ХАІ), де знаходиться найбільший у Харкові скеледром – заввишки до 15 м і максимальним нависанням до 6 м. Для вихованців школи було проведено майстер-клас з боулдерингу – різновиду спортивного скелелазіння.

Досвідчені тренери з альпсекції ХАІ ознайомили дітей з сучасним видом популярного спорту, який полягає в проходженні серії коротких, але дуже складних трас. На відміну від інших видів скелелазіння здійснюється без використання мотузок, карабінів і інших страхувальних пристосувань. Для страховки використовуються спеціальні мати або ж напарник, що стоїть внизу і страхує руками. Найсміливіші учні з НВК змогли не тільки оволодіти базовими елементами техніки лазіння, перевірити надійність і міць рук своїх товаришів, а і переконатися, що боулдеринг – доступний, красивий, цікавий, збалансований вид спорту.

Дякуємо клубу скелелазіння і альпінізму ХАІ за такі цікаві відвідини! Сподіваємося на нові зустрічі!

Опубліковано 15 Тра 2019 в 16:33. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.