Майстер-клас з вишивки

3 Лютого 2015

Третього лютого в нашому закладі відбувся благодійний майстер-клас з вишивки.

З фірмою «Марічка», яка виготовляє матеріали та приладдя для рукоділля, ми знайомі вже давно: для наших обдарованих вихованців вона вже кілька разів дарувала заготовки для поробок та вишивки. Цього разу до НВК завітали майстера фірми, які згуртувала навколо себе всіх охочих навчитися гарно вишивати, та провели незабутній майстер-клас. Для дітей вони привезли необхідні для майбутнього витвору матеріали: тканини, стрічки, голки, п’яльця.

Під керівництвом нашої гості діти захоплено взялися до роботи. І згодом з-під їхніх маленьких рученят з’явилися ніжні квіточки, вишиті барвистими стрічками. Свої власноруч вишиті серветки діти зможуть подарувати своїм матусям, а навички, здобуті під час майстер-класу, будуть застосовувати в подальшій творчій діяльності.

Дякуємо нашим благодійникам за небайдужість та щедрість!