Майстер-клас з вишивки атласними стрічками

9 Лютого 2016

9 лютого 2016 року в навчально-виховному комплексі для всіх бажаючих учнів старших класів було проведено майстер-клас з вишивки атласними стрічками. Представники торгової марки «Марічка» познайомили дітей з новою технікою вишивки, яка знову входить в моду, адже роботи, виконані в цій техніці, виглядають дуже об’ємно, яскраво, натурально. І, що важливо – вишивка стрічками не вимагає великої кількості часу, розвиває фантазію, смак і відчуття кольору.

Наші вихованці (серед яких були і хлопці!) із захопленням взялися за роботу – за допомогою голки і різнокольорових атласних стрічок на білій тканині розквітли справжні троянди і навіки полонили серця юних майстринь та майстрів своєю неповторною красою! Такі чудові букети у формі сердець стануть прекрасним подарунком до Дня святого Валентина!

Дякуємо ТМ «Марічка» за такий цікавий майстер-клас і за цінні подарунки: чисельні схеми для вишивки бісером і набори для вишивки стрічками!