Майстер-клас з виготовлення підсвічників у Харківському міському центрі зайнятості

24 Січня 2019

24 січня 2019 року учні 8-10 класів Комунального закладу «Харківський спеціальний Навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідали Харківський міський центр зайнятості, де представники відділу надання спеціальних послуг молоді провели з ними майстер-клас з виготовлення підсвічників із глини.

Виготовлення таких виробів може принести користь як дитині, так і дорослому, адже ліплення не лише допомагає розробити дрібну моторику рук, але і чудово знімає напругу, втому, допомагає хоч на деякий час забути про буденні проблеми і поринути у вир творчості та натхнення. До того ж це ще один із способів ознайомити вихованців закладу зі світом професій, які є популярними та доступними на світовому ринку праці.

Майстер-клас був цікавим і нескладним для дітей. Всі учні впоралися з поставленим завданням і залишилися задоволеними своїми виробами.