Ляльковий театр «Курочка ряба»

16 Грудня 2013

16.12.2013 у дошкільному підрозділі було проведено вихователями молодших груп – ляльковий театр «Курочка Ряба». Мета даного заходу: створення сприятливих умов для розвитку пізнавальної активності дітей, сприяти розумінню подій,  які відбуваються в казці, визначення емоційних станів персонажів, збагачення дітей уявленнями (дати можливість дітям побувати у ролі того чи іншого персонажа); прищеплювати їм любов до літератури, рідного слова, сприяти розвитку мовлення, зміцненню дружніх стосунків між дітьми.

Всі діти із захопленням дивилися театральну виставу. Дітям дуже сподобалися яскраві ляльки, гра акторів, що застосовувалися під час вистави. У всіх дітей був піднесений настрій. Діти отримали гарні враження та позитивні емоції.