Культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди»

18 Вересня 2014

14 вересня у селищі Бабаї Харківської області відбувся культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди».

Учитель трудового навчання Кравченко Наталія Дмитрівна та учениця нашого закладу Клявіна Аліна взяли участь у роботі площадки народних майстрів, де розписували писанки, заохочуючи всіх бажаючих до знайомства з технологією воскового розпису яєць. Педагог та учениця зібрали навколо себе велику кількість зацікавлених учасників фестивалю та отримали Подяки від Обласного організаційно–методичного центру культури та мистецтва.

На фестивалі проходила благодійна акція щодо збору речей, коштів на допомогу дітям постраждалих регіонів України.

Під час культурно-мистецького заходу звучали  пісні, присвячені пам’яті видатного діяча та філософа нашої країни Григорія Савича Сковороди.