«Кришталева сова»

3 Березня 2014

Першого березня на базі нашого закладу традиційно відбувся Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців, який щорічно проводиться Всеукраїнською спілкою викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти для учнів третіх-десятих класів. Варто зазначити, що учні НВК вже третій рік поспіль успішно беруть участь у цьому конкурсі.

Для проведення конкурсу було відведено окремі класні кімнати для учасників різних вікових категорій. Дітям було роздано тестові завдання, які надсилаються з Києва організаторами конкурсу. Завдання охоплювали широкий спектр суспільних знань, завдяки чому досягається можливість об’єктивно визначити навчальний рівень учасників. Учні із запалом взялися до роботи, і досить швидко дали відповіді на всі питання тесту.  Цього ж дня роботи наших дітей було надіслано до Києва.

Очікуємо позитивних результатів та вболіваємо за наших дорогих вихованців!