Козацькі розваги

25 Вересня 2018

25 вересня у нашому навчальному закладі відбулися веселі спортивні змагання під назвою «Козацькі розваги», що були присвячені Дню українського козацтва.

Для учнів середньої та старшої школи були організовані запальні командні ігри, що мали на меті визначити команду з найспритнішими, найкмітливішими, найвитривалішими та найсильнішими учасниками. Для цього всіх дітей було поділено на три команди. Учні нашої школи із азартом та неабиякою вправністю боролися за перемогу у цій спортивній грі. Варто зазначити, що завдання для команд були розроблені спеціально з використанням навичок, які були необхідні українським козакам в побуті та для участі в боях.

За запеклою боротьбою непомітно сплинув час. І ось уже відбувається урочисте нагородження наших юних козаків почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Усі учасники заходу отримали невеличкі сувеніри на згадку про чудово проведений час.