Контактний зоопарк в гостях у вихованців НВК

23 Листопада 2016

23 листопада 2016 року в гості до малечі навчально-виховного комплексу завітали пухнасті мешканці контактного зоопарку.  Адміністрація Харківського зоопарку, який закрито на реконструкцію, організовує та проводить виїзні лекції для дітей різної вікової категорії безпосередньо у дитячих садочках і школах.

Отже, у нашій школі робітники зоопарку провели лекцію «Зоопарк у нас в гостях». Під час її проведення вихованці НВК мали можливість не тільки поширити свої знання про життя-буття деяких тварин зоопарку, а ї поспілкуватися з ними. Дітлахи брали до рук черепаху, морську свинку, карликового кролика, торкалися їжачка та гладили кролика, лисицю, сову, хижого тхора та інших екзотичних тварин. Велику зацікавленість викликали дикобраз та єнотовидний собака.

Лекція дуже сподобалася нашим малюкам і молодшим школярам. Але не тільки вона залишила по собі яскраві спогади – наприкінці захоплюючого дійства до дітей вийшов найсправжнісінький клоун! Улюбленець публіки жонглював разом із своїм пухнастим вихованцем, жартував з дівчатами-хлоп’ятами та провів веселу естафету.

Дякуємо Харківському зоопарку за таку  прекрасну ідею – приводити тварин до дітей. Адже доведено, що анімалтерапія позитивно впливає на самопочуття, настрій та емоційний стан малечі з порушеннями нервової системи, слуху або зору. А це так необхідно нашим особливим дітям!