Контактний зоопарк в гостях у вихованців НВК

18 Вересня 2017

14 вересня 2017 року в гості до навчально-виховного комплексу завітали пухнасті мешканці контактного зоопарку.  Адміністрація Харківського зоопарку, який закрито на реконструкцію, організовує та проводить виїзні лекції для дітей різної вікової категорії безпосередньо у дитячих садочках і школах.

Отже, у нашій школі робітники зоопарку провели лекцію «Зоопарк у нас в гостях». Під час її проведення вихованці НВК мали можливість не тільки поширити свої знання про життя деяких тварин зоопарку, а ї поспілкуватися з ними. Дітлахи брали до рук черепаху, морську свинку, карликового кролика, торкалися їжачка та гладили кролика, лисицю, сову, хижого тхіра, величезного равлика та інших екзотичних тварин. Велику зацікавленість викликали дикобраз та єнотовидний собака.

Лекція дуже сподобалася нашим малюкам і молодшим школярам. Але не тільки вона залишила по собі яскраві спогади – наприкінці захоплюючого дійства до дітей вийшов найсправжнісінький клоун! Улюбленець публіки жонглював разом із своїм пухнастим вихованцем, жартував з дівчатами-хлоп’ятами та провів веселу естафету.