Конструктор «ЛЕГО» у житті наших вихованців

28 Березня 2014

    28 березня до навчально-виховного комплексу прибула гостя з Києва – організатор ЛЕГО-програми, завдяки якій на базі нашого закладу вже рік функціонує надсучасний ЛЕГО-кабінет, розвиваючі заняття в якому стали улюбленими та дуже корисними для наших малюків.
Візитерка відвідала два відкритих заняття, що проходили у підготовчому класі навчального комплексу («Казковий зоопарк») та у середній групі дошкільного підрозділу («Ферма»). Гостя була приємно здивована ентузіазмом та натхненням, з яким дітлахи приступили до виконання творчих завдань, а результати їхньої праці – чарівні будиночки, милі звірята, виготовлені з конструктора – захопили небувалим розмахом фантазії та майстерністю виконання. Наші маленькі вихованці набралися безлічі приємних вражень від перебування в ЛЕГО-кабінеті на цих відкритих уроках, адже змогли розкрити та продемонструвати свій непересічний творчий потенціал.
Наша гостя переконалася в тому, що педагогічний колектив нашого закладу працює на високому рівні, впроваджуючи ЛЕГО-програму в навчально-виховний процес.