Конкурс жестової пісні

16 Червня 2015

15 червня 2015 року у літньому таборі «Джерело» відбувся конкурс жестової пісні. Всі загони підготували та виконали пісні про літо.

Виступ кожного учасника залишив в серцях усіх промінчик радості, душевної краси, доброти, любові, а ще впевненості, що наші вихованці знайдуть своє місце в соціумі, зможуть перемогти труднощі, вирішити проблеми, допоможуть один одному в будь-якій життєвій ситуації.

Дякуємо учасникам за гарне виконання та активну участь!

Конкурс жестової пісні

28 Жовтня 2013

Конкурс жестової пісні до річниці визволення
України від німецько-фашистських загарбників

25.10.13 в приміщенні актової зали НВК відбувся конкурс патріотичної жестової пісні, присвячений 69-й річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

На початку конкурсу усі учасники вишикувалися на сцені у костюмах, які відповідають далеким часам війни. Цим самим було створено урочистий настрій, який налаштував присутніх повернутися у ті роки. Виконання жестових пісень було виразним і проникливим, тож глядачі неодноразово захоплено та розчулено аплодували талановитим артистам.

Визначити переможців конкурсу виявилося нелегко, адже всі наші діти надзвичайно обдаровані. Та все ж таки троє учасників були особливо відзначені та отримали солодкі подарунки.

Дякуємо учасникам за гарне виконання та активну громадянську позицію!

 

Пам’ятаймо героїв, подвиг ваш безсмертний!