Конкурс від АТ «Харківобленерго»

17 Грудня 2021

Учні Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради із задоволенням взяли участь у дитячому конкурсі «Ялинкова прикраса своїми руками для енергетиків». Цей конкурс напередодні новорічних свят був організований АТ «Харківобленерго». У конкурсі взяли участь юні таланти з різних міст та селищ Харківської області. Основними критеріями оцінювання стали якість виконання, оригінальність задуму.

В результаті онлайн-голосування та вибору журі конкурсу переможцем став учень 4-а класу закладу освіти. Робота вихованця «Цікавий дзвіночок» привернула увагу відвідувачів сайту АТ “Харківобленерго”. Конкурсант був нагороджений цінним подарунком, який було вручено в урочистій атмосфері свята напередодні Дня енергетика та Дня Святого Миколая.

Дякуємо організатора та вітаємо переможця!