Конкурс стіннівок

17 Жовтня 2016

Цього ж дня було підведено підсумки виставки-конкурсу стіннівок «ЗОЛОТА ОСІНЬ» (для учнів 5 – 12 класів), які стали прекрасним дизайнерським доповненням і прикрасою шкільного фойє.

За результатами конкурсу:

стіннівки 7, 10, 12 – х класів зайняли І місце,

11, 6 – х класівІІ місце,

8, 5 – х класівІІІ місце.

Не поступилися старшим у майстерності зображення осені і наймолодші учні. Їх яскраві малюнки звеселили хол другого поверху, постійно привертаючи увагу  шкільної спільноти до дивовижної краси  осені.

Молодці!

Конкурс стіннівок

11 Березня 2014

Тривають дні вшанування пам’яті Великого Кобзаря, адже 9 березня сповнилося 200 років з Дня його народження. Спеціально до Шевченківського тижня учні нашого закладу виготовили яскраві та цікаві стіннівки.

Кожен клас підійшов до цього завдання творчо, вмістивши на своїх стіннівках різноманітні малюнки та аплікації з портретами Тараса Шевченка, зображенням його хатини в селі Моринці, фотокартками пам’ятників Шевченкові в різноманітних куточках світу, ілюстраціями до його творів, картинами митця. Поряд з малюнками діти розмістили важливу інформацію, різні цікавинки про життя й творчість національного генія. Важко недооцінити значення «Кобзаря» для життя народу, тож на одній зі стіннівок учні навіть вмістили його муляж-книжечку,  кілька сторінок якої можна прочитати. Переглядаючи  яскраві стінгазети, учні НВК збагатили свої знання про творчу та життєву долю Тараса Григоровича.

Спеціально створеною комісією з викладацького колективу та членів учнівського комітету було затверджено номінації за якими були розподілені стіннівки кожного класу. Вітаємо всіх переможців конкурсу!