Конкурс поробок з природного матеріалу

19 Жовтня 2015

Щоосені, напередодні канікул, у навчально-виховному комплексі проводиться традиційне свято «Золота осінь». Це одне з найулюбленіших свят, підготовка до якого починається майже з перших вересневих днів. Проходить воно поетапно і складається з багатьох цікавих заходів, що тривають протягом тижня.

19 жовтня. Звичайний шкільний спортзал перетворився в справжній осінній вернісаж, бо саме тут зранку відкрився конкурс-виставка поробок з природного матеріалу. Його учасники, учні 0 – 12 кл., вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва! У якості матеріалу було використано майже все, що так щиро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти… Те, що звичайно просто лежить під ногами, в цей день руками маленьких майстрів перетворилося в справжнє чудо! Численні дитячі роботи стали об’єктами для багатьох фотосесій та селфі…

Неймовірно важко було назвати кращих! Але завдяки багатьом номінаціям журі відзначило майже всіх учасників. Отже, дипломами переможців конкурсу були нагороджені:

– у номінації «Овочева фантазія» – 1 кл.,

– у номінації «Тварини очима дітей» – підготовчий кл.,

– у номінації «Найкраща композиція» – 10, 11, 12 кл.,

– у номінації «Дари осені» – 5 кл.,

– у номінації «Осінній вернісаж» – 4 кл.,

– у номінації «Оригінальна композиція» – 9 кл.,

– у номінації «Осінній букет» – 8 кл.,

– у номінації «Сімейна композиція» – 6 кл.,

– у номінації «Кулінарний шедевр» – 2 кл.,

– у номінації «Осінні візерунки» – 7 кл.,

– у номінації «Малюємо осінь» – 3 кл.

Молодці!