Конкурс поробок з природного матеріалу

17 Жовтня 2016

Щоосені, напередодні канікул, у навчально-виховному комплексі проводиться традиційне свято «Золота осінь». Це одне з найулюбленіших свят, підготовка до якого починається майже з перших вересневих днів. Проходить воно поетапно і складається  з багатьох цікавих заходів, що тривають протягом тижня.

17 жовтня 2016 року у спортзалі закладу відкрився конкурс-виставка поробок з природного матеріалу та осінніх плодів. Учні підготовчого – 12-го класів підготували різноманітні композиції, де головним персонажем була Її Величність Осінь зі своїми щедрими дарунками. У своїх роботах діти використовували листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти… Вихованці НВК залюбки ділилися один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби. Виставку відвідали батьки, учні, вчителі. Найбільше захоплення дитячі поробки викликали у наймолодших школярів, які щиро подякували своїм старшим друзям за такий чудовий осінній вернісаж

Неймовірно важко було назвати кращих! Але завдяки багатьом номінаціям журі відзначило майже всіх учасників. Отже, дипломами переможців конкурсу були нагороджені:

– у номінації «Тварини очима дітей» – 5 кл.,

– у номінації «Сяйво осені» – 8 кл.,

– у номінації «Творчий колектив» – 6 кл.,

– у номінації «Дари осені» – 0 кл.,

– у номінації «Осінній вернісаж» – 3 кл.,

– у номінації «Оригінальна композиція» – 9, 10 кл.,

– у номінації «Осінній букет» – 1, 4 кл.,

– у номінації «Сімейна композиція» – 2 кл.,

– у номінації «Перлини осені» – 11, 12 кл.,

– у номінації «Осінні візерунки» – 7 кл.

Було названо прізвища учнів, чиї роботи найбільш вразили всіх членів журі. Ось вони: Валеєв Олексій (2 кл.), Сіренко Даніїл (4 кл.), Валеєв Дмитро (5 кл.), Губа Кирило (8 кл.), П’янов Давід (10 кл.), Бондаренко Сергій (11 кл.), Кононенко Дмитро (12 кл.), Блошенко Анастасія (12 кл.).