Конкурс поробок з природного матеріалу. Конкурс стіннівок.

17 Жовтня 2017

Щоосені, напередодні канікул, у навчально-виховному комплексі проводиться традиційне свято «Золота осінь». Це одне з найулюбленіших свят, підготовка до якого починається майже з перших вересневих днів. Проходить воно поетапно і складається  з багатьох цікавих заходів, що тривають протягом тижня.

17 жовтня 2017 року у виставковій залі закладу відкрився конкурс-виставка поробок з природного матеріалу та осінніх плодів. Учні підготовчого – 12 класів  підготували різноманітні композиції, де головним персонажем була Її Величність Осінь зі своїми щедрими дарунками. У своїх роботах діти використовували листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти… Вихованці НВК залюбки ділилися один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби. Виставку відвідали батьки, учні, вчителі.

Неймовірно важко було назвати кращих! Але завдяки багатьом номінаціям журі відзначило майже всіх учасників. Отже, дипломами переможців конкурсу були нагороджені:

– у номінації «Найкраща аплікація» – 0 кл.,

– у номінації «Сяйво осені» – 9, 10 кл.,

– у номінації «Творчий колектив» – 4 кл.,

– у номінації «Дари осені» – 5, 6 кл.,

– у номінації «Осінній вернісаж» – 1 кл.,

– у номінації «Оригінальна композиція» – 8 кл.,

– у номінації «Осінній букет» – 3 кл.,

– у номінації «Мандрівка казкою» – 7 кл.,

– у номінації «Осінні барви» – 2 кл.,

– у номінації «Чарівна деревина» – 11, 12 кл.

Було названо прізвища учнів, чиї роботи найбільш вразили всіх членів журі. Вони особисто одержали пам’ятні відзнаки від адміністрації школи.

Цього ж дня було підведено підсумки виставки-конкурсу стіннівок «ЗОЛОТА ОСІНЬ» (для учнів 5 – 12 класів), які стали прекрасним дизайнерським доповненням і прикрасою шкільного фойє.

За результатами конкурсу:

стіннівки 8, 9, 11- х класів зайняли І місце,

6, 10, 12 – х класівІІ місце,

7, 5 – х класівІІІ місце.

Не поступилися старшим у майстерності зображення осені і наймолодші учні. Їх яскраві малюнки звеселили хол другого поверху, постійно привертаючи увагу  шкільної спільноти до дивовижної краси  осені.

Молодці!