Конкурс поетичного слова

13 Жовтня 2017

Протягом  минулого тижня у навчально-виховному комплексі відбувався творчий пошук: діти молодших, середніх та старших класів за особистими вподобаннями обирали поетичні твори про прекрасну пору року – осінь. Обрані за власними смаками вірші діти вивчили напам’ять та продекламували друзям і педагогам.

Під час періоду підготовки вчителі індивідуальної слухової роботи допомагали учням відпрацьовувати вимову, донести до слухачів ті емоції, які автор вкладав у твір.

Слід відзначити, що декламування поезій  перетворилося на справжнє театралізоване дійство – учасники не лише засобами словесної мови відтворювали зміст віршів, а й за допомогою мови жестів передавали красу, неповторність, чарівність цієї прекрасної пори року.

18 жовтня відбувся гала-концерт конкурсної програми. Найкращі декламатори були нагороджені пам’ятними та корисними подарунками.

Пишаємось нашими вихованцями та бажаємо подальшого розвитку та успіхів!