Конкурс на кращу рекламу

10 Червня 2014

10.06.2014 в літньому оздоровчому таборі «Джерело» Відбувся конкурс на кращий рекламний ролик.

Дітям було запропоновано прорекламувати будь-який предмет чи явище, театралізовано обігравши свій задум. Наші вихованці із захватом почали ділитися ідеями та думками щодо їхнього втілення, і вже після обіднього відпочинку всі загони були готові продемонструвати свої задуми.

Конкурс на кращу рекламу показав, що наші діти дбають про здоровий спосіб життя, адже рекламували зарядку, чищення зубів, чисту воду, фрукти.

Кожен рекламний «ролик» був добре костюмований та артистично представлений, тож кожен із загонів отримав високі бали від почесного журі, проте перше місце , все ж, розділили між собою другий та четвертий загони.

Вітаємо переможців!