Конкурс-гра «Веселий майстер»

22 жовтня в нашому закладі у рамках тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та керівників гуртків було проведено конкурс-гру «Веселий майстер» для учнів 5-12 класів.

Школярі в довільному порядку розділилися на дві великі команди для виконання завдань конкурсу. Дітям було потрібно в якнайкоротший  проміжок часу обійти всі гуртки, та разом з їхніми керівниками виготовити поробки з наданого матеріалу для участі у конкурсі.

Діти із запалом приступили до виконання завдань конкурсу. Під час сумісної роботи їхній командний дух зміцнився, а час, проведений у грі, був сповнений веселощів та жартів. Тож досить скоро всі завдання конкурсу були виконані, і почесне журі обрало переможців.

Вітаємо команду-переможця!

Опубліковано 24 Жов 2014 в 14:19. Рубрика: all, Новини.