Конкурс декламаторів

21 Жовтня 2014

21 жовтня в навчально-виховному комплексі відбувся конкурс читців поезій, який було приурочено до свята Золотої осені.

Спеціально до конкурсу діти вчили напам’ять поезії про красу осінньої природи, осінні роботи та погодні явища. Учасники довго тренувалися у виразності декламування, вдосконалювали дикцію, щоб досягти добрих результатів у конкурсі, а педагоги-логопеди допомагали їм у цьому.

Почесному журі конкурсу сподобався вибір поезій, а головне, старанність наших дітей. Переможцями стали учні 1-го, 2-го, 5-го, 6-го, 7-го, 8-го та 11-го класів, їх було нагороджено почесними грамотами.

Конкурс декламаторів

24 Жовтня 2013

17.10.13 в актовій залі нашого закладу традиційно відбувся конкурс декламаторів, приурочений святові Золотої осені. Метою заходу було виявлення серед вихованців навчально-виховного комплексу найкращих декламаторів поезій на тему осені.

У конкурсі брали  участь учні 0-11 класів.  Члени журі звертали увагу не лише на правильну звуковимову та інтонацію, а й на артистизм, акторський талант, міміку та жести.

До цього заходу були дібрані надзвичайно красиві вірші українських та зарубіжних поетів.  Усі літературні твори відповідали віковим особливостям дітей.

Організація та проведення таких конкурсів допомагає самовдосконалитися кожній дитині та  відчути себе впевнено.

Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами, солодкими призами  та пам’ятними подарунками.

Дякуємо за участь у конкурсі,  бажаємо подальшого розвитку!