Конкурс декламаторів

13 Березня 2015

Шевченківський тиждень у нашому закладі ознаменувався цікавими заходами, присвяченими вшануванню пам’яті великого митця, виготовленням стіннівок та малюнків. А 12 березня для учнів середньої школи було проведено конкурс декламаторів, під час якого наші вихованці цитували напам’ять уривки з поезій, улюблені вірші Тараса Григоровича.

Діти старалися не лише слідкувати за дикцією, але й намагалися надати своїм виступам артистизму, виразності. Тож обрати переможця було важко, адже всі декламатори були неперевершеними.

Подібні заходи необхідні для виховання поваги до творчої спадщини нашого народу, його геніїв.

Конкурс декламаторів

6 Березня 2014

Протягом Шевченківського тижня учні нашого закладу вивчали напам’ять поезії видатного українця. Вчителями-дефектологами були відібрані найкращі читці для участі у конкурсі декламаторів, що відбувся шостого березня.

Саме цього дня в актовій залі НВК зібралися всі вихованці нашого закладу, щоб в урочистій обстановці провести конкурс. В ньому взяли участь учні всіх вікових груп – від найменших (учні початкових класів) до майбутніх випускників. Оцінювало юних декламаторів компетентне журі, що складалося з адміністрації закладу та вчителів-дефектологів.

Кожен юний учасник старався декламувати вірші Великого Кобзаря виразно, чітко промовляючи всі звуки. Тому переможців конкурсу було обрати надзвичайно важко.

Більшість учасників отримали солодкі подарунки – цукерки, а переможцям було вручено також пам’ятні грамоти.