Колектив театру костюма «Аліса» – лауреат премії «Подолання-2017»

6 Грудня 2017

6 грудня 2017 року у бальній залі готелю «Premier Palace Hotel Kharkiv» прошла церемонія нагородження лауреатів премії «Подолання-2017».

Премія була заснована в 2013 році міською громадською організацією інвалідів «Креавіта» за підтримки Харківського міського голови, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, підтримати їхню активну участь у соціальному житті міста. Вручається вона людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчій, спортивній або громадській діяльності.

Від нашого навчально-виховного комплексу претенденти на премію висуваються з року її заснуванння. Ми пишаємося своїми талановитими вихованцями і хочемо, щоб про них дізналися не тільки в Україні, а й у світі теж. І це відбувається! З радістю повідомляємо: одним з вісьмох лауреатів премії «Подолання-2017» став творчий колектив театру костюма «Аліса», який вже багато років є візитівкою Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради! З новою креативною колекцією «Коловорот» наші діти стали обраними у номінації «Творчий колектив» і отримали пам’ятний диплом і грошову премію від представників соціально відповідального бізнесу, які прагнуть внести свій внесок в інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство й у розвиток їх успіхів у різних видах діяльності.

Від всього серця вітаємо колектив театру костюма «Аліса» і бажаємо їм натхнення і подальших успіхів!