Кібербулінг

9 Листопада 2020

09 листопада у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради розпочато тиждень педагогічної майстерності вчителів суспільно-природничих та математичних дисциплін з загальношкільної пізнавальної гри-презентації «Кібернебезпека».

Занурення здобувачів освіти в інтернет-простір, який обумовлено епідеміологічними чинниками розповсюдження СОVID-19, вимагають від освітян, батьків та самих учнів дотримання багатьох правил безпеки та культури  в сфері ІТ.

У динамічній ігровій формі з вихованцями закладу освіти було опрацьовано питання цифрової безпеки, протидії кібербулінгу, «групам смерті», секстингу та шантажу. Було надано інформацію, щодо телефонів та сайтів гарячих ліній допомоги дітям в разі кібернебезпеки.