ІV Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»

3 Червня 2013

31 травня 2013 року  відбувся  фінал ІV Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Обдаровані  діти  України»  у столиці нашої Батьківщини – місті Києві.

Десять фіналістів, вихованців  Харківського  спеціального  навчально-виховного  комплексу, були  запрошені на  заключний  етап  фестивалю. Творчі  роботи  дітей зайняли  почесне  місце  на загальній  виставці. Театр  костюму  «Аліса» вразив  глядачів  своєю колекцією  «Забавлянки».

Для фіналістів виставки-конкурсу  організаторами  було забезпечено цікаві  розваги. Наші діти взяли участь  у майстер-класі з бісерного  ткацтва, ліплення з глини, квілінгу, гончарства, бойових мистецтв айкідо  та  кікбоксінгу, аквагриму. Вихованці  навчально-виховного  комплексу  отримали  безліч позитивних емоцій, беручи  участь  у  рухливих  іграх, спортивних  розвагах, танцях  та  різноманітних  конкурсах.

В урочистій  атмосфері  були  вручені  Дипломи лауреатів ІV Всеукраїнської виставки-конкурсу «Обдаровані  діти  України».

Щасливі  та  задоволені власними  успіхами  вихованці  та  їх  керівники  повернулися  до  рідного  міста.

Бажаємо подальших  перемог, творчого натхнення  та

успіхів в усіх  починаннях!