Інтерактивний урок “Давай потоваришуємо з електрикою” від АК “Харківобленерго”

22 Листопада 2017

22 листопада 2017 року спеціалісти АК “Харківобленерго” відвідали навчально-виховний комплекс і провели інтерактивний урок “Давай потоваришуємо з електрикою”, під час якого учні отримали безцінні знання з правил особистої безпеки при користуванні електроприладами.

Школярі уважно слухали гостей, запам’ятовували правила, пов’язані з небезпекою ураження електричним струмом у побуті та поблизу енергетичних об’єктів, вивчали знаки, які попереджають про небезпеку, вчилися правильно поводитися в екстремальній ситуації, виходити із зони крокової напруги, відпрацьовували навички рятування життя та надання першої долікарської допомоги, а також дружно відповідали на питання вікторини та тесту. Особливо всім сподобалася танцювальна розминка “Фіксики. Електроприлади”.

На завершення уроку всі діти отримали подарунки – яскраві брошури і плакати, де в доступній формі викладені основні правила електробезпеки.