Інтерактивні ігри

9 Лютого 2015

Дев’ятого лютого до нашого навчально-виховного комплексу прибули студенти випускного курсу природничого факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, щоб у рамках плану спільних заходів провести інтерактивне свято для вихованців молодшої школи «День Валентина».

Майбутні сурдопедагоги – часті гості в нашому закладі. Вони із задоволенням організовують різноманітні свята та ігри для наших дітей, забезпечуючи для малюків гарне дозвілля, а для себе – напрацювання безцінного досвіду спілкування з людьми із вадами слуху.

В переддень Дня Валентина наші маленькі вихованці із задоволенням пограли в інтерактивні розвиваючі ігри з гостями, відчуваючи на собі все тепло і турботу, з якими приїжджають до нас ці світлі люди.

Дякуємо візитерам за веселий захід!