Інструктаж напередодні карантину

12 Березня 2020

12.03.2020 в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради напередодні тритижневого карантину та весняних канікул для здобувачів освіти було надано поради, які можуть допомогти захиститися від коронавірусної інфекції, та інструктаж з безпеки життєдіяльності.

Лікар-педіатр для учнів усіх вікових груп у доступній формі розповіла про необхідність миття рук, дотримання дистанцій у громадських місцях, про небезпеку недотримання правил респіраторної гігієни. Також медичний працівник розповіла про ознаки вірусної інфекції та наголосила на необхідності лікарської допомоги при симптомах, що можуть виникнути.

Заступниця директорки з виховної роботи наголосила, що життя та здоров’я – найбільша цінність і головне завдання учнів – бути пильними та уважними, не наражатися на небезпеку.